Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Popraw etykietę energetyczną i oszczędzaj energię szybko i skutecznie dzięki Isobooster

blote voeten op de grond

Izolacja Isobooster ma najlepszą wartość izolacyjną na rynku, jest wolna od pyłu i włókien oraz łatwa i szybka w obróbce. Docieplenie domu bez dużych wydatków, a przede wszystkim: bez uciążliwych prac.

Jak możemy pomóc w Twojej sytuacji? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie z Tobą porozmawiamy.

Kupujesz dom? Niech będzie zrównoważony!

Tak jak w przypadku samochodu, oczywiste jest, że szukamy  budynku o niskim zużyciu energii. Najszybszą i najbardziej efektywną metodą poprawy energooszczędności jest poprawa termoizolacji. Nawet jeśli rozważasz panele słoneczne i pompy ciepła, izolacja będzie tu pierwszym krokiem. Dodatkową zaletą jest znaczna poprawa komfortu mieszkania. No i efektywniej wykorzystujesz zużywaną energię. Dzięki temu zmniejsza się również twój ekologiczny ślad i produkowane przez ciebie CO2.

Jakie są Twoje obawy?

Początkowe koszty: zakup domu to zazwyczaj jedna z największych inwestycji w życiu. Do tego dochodzą koszty izolacji. Isobooster jest tańszy w zakupie niż porównywalne produkty o tej samej grubości i niższej wartości izolacyjnej! Ponadto jest szybki w montażu przy użyciu minimalnych środków. To również ogranicza koszty instalacji. Dzięki temu proces jest przejrzysty i skraca okres zwrotu kosztów.

Okres zwrotu kosztów to kolejna kwestia, która Cię martwi. Zależy on od typu zakupionego domu, obecnego stanu izolacji, rodzaju planowanej izolacji oraz tego, czy chcesz ogrzewać dom do 21 stopni czy do 16 stopni. Biorąc pod uwagę obecne ceny energii, okres zwrotu kosztów na ogół wynosi mniej niż dziesięć lat.

Złożoność izolacji domu z użyciem Isobooster jest również niska. Mamy instrukcje montażu, rysunki montażowe i różnych ekspertów technicznych, którzy mogą Ci doradzić. Jeśli potrafisz tapetować, to potrafisz także izolować ściany. Jeśli nie chcesz lub nie możesz tego zrobić samodzielnie, praktycznie każdy doświadczony wykonawca poradzi sobie z tymi pracami.

Jaki jest najlepszy wybór? Na rynku pojawiło się mnóstwo materiałów izolacyjnych, typów i zastosowań. Isobooster oferuje jeden materiał w różnych grubościach, który można stosować wszędzie. Czy to na dachu, przy ścianie czy w przestrzeni podłogowej, zawsze pracujesz z tym samym materiałem, i te same zasady są stosowane.

Możliwe dotacje i finansowanie są oczywiście mile widziane: Isobooster kwalifikuje się do wszystkich programów rządowych uwzględniających termomodernizacje budynków.

Czy materiał, który wybrałeś, jest niezawodny i jaka jest jego trwałość? W przeciwieństwie do innych materiałów, Isobooster nie ulega termicznemu rozkładowi: to znaczy, że wartość izolacyjna jest taka sama nawet po 70 latach użytkowania. Trwałość Isobooster wynosi od siedemdziesięciu do stu lat, więc prawdopodobnie nie musisz obawiać się, że będziesz musiał ponownie instalować izolację.

Izolacja oczywiście pozytywnie wpływa na Twój komfort i styl życia. Izolacja podłogi z Isobooster oznacza, że nie musisz nosić skarpet w swoim salonie. Izolacja dachu z Isobooster oznacza, że twoje poddasze latem nie zamienia się w saunę. Spokojnie przejrzyj opinie osób, które już zastosowały Isobooster!

Zrównoważony rozwój oznacza zwiększenie wartości Twojego domu, ponieważ poprawia się również Twoja klasa energetyczna. Potencjalni kupcy są zazwyczaj skłonni zapłacić więcej za energooszczędny dom.

My, jako Isobooster zapewniamy także wszelkie informacje i wsparcie. Oprócz naszej obszernej dokumentacji zawsze możesz do nas się zwrócić z pytaniami (technicznymi). 

Ostatnia, ale nie mniej ważna kwestia, to oczywiście wpływ Isobooster na środowisko. Isobooster jest wykonany z tworzywa sztucznego, ale jest w 100% nadający się do recyklingu i ma żywotność co najmniej 70 lat. Dzięki temu wpływ na środowisko jest minimalny. Co więcej, Isobooster pomaga oszczędzać energię i tym samym zmniejsza Twój ekologiczny ślad. Ponadto mniejsze zużycie energii oznacza także niższą emisję CO2. To oznacza zrównoważoną i komfortową przyszłość dla Twojego domu oraz Twojej rodziny.

Korzyści płynące z Isobooster w skrócie

  •  
  • Brak termicznego rozkładu: więc wartość izolacyjna pozostaje stała przez cały okres użytkowania.
  • Bezpieczne dla zdrowia: brak substancji, włókien, gazów czy oparów szkodliwych dla Ciebie czy Twojej rodziny.
  • Długa żywotność: zainstaluj, a przez kolejne 70 lat nie musisz się nim martwić.
  • 100% recykling: materiał i odpady można łatwo poddać recyklingowi, więc brak zanieczyszczenia środowiska.
  • Lekki i cienki: bez skomplikowanych konstrukcji i z minimalną utratą przestrzeni.
  • Brak podłoża dla pleśni i bakterii, hipoalergiczny: brak ukrytych zagrożeń w Twoim domu.
 •  

W jaki sposób działa Isobooster?

Isobooster to wielowarstwowa folia izolacyjna, która zapobiega wszystkim trzem formom transportu ciepła:

 • Przewodzenie: Ciepło jest przekazywane z obiektu na obiekt. Isobooster posiada wiele warstw folii bąbelkowej, które znacząco spowalniają ten transfer ciepła.

 • Konwekcja: Ciepło przemieszcza się przez gazy i ciecze wraz z ich ruchem. Isobooster jest szczelny: gazy i ciecze nie przenikają przez niego.
 • Promieniowanie: Ciepło jest transportowane poprzez promienie podczerwone. Isobooster zawiera wiele warstw folii termorefleksyjnej, przy czym pierwsza warstwa zatrzymuje już 97% promieniowania.
 •  

Scroll to Top