Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Isobooster: szybka i trwała termoizolacja

Mniej CO2, a więc lepiej dla nas wszystkich.

Isobooster to materiał ociepleniowy wykonany w ponad 80% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, o jednej z najwyższych wartości R dostępnych na rynku, a co ważne, w przystępnej cenie. W rezultacie emisja CO2 podczas produkcji jest zmniejszona o 33%. W połączeniu z żywotnością wynoszącą 70 lat oznacza to, że Isobooster jest niezwykle zrównoważonym produktem. Isobooster jest uwzględniony w Krajowej Bazie Danych Środowiskowych.

Isobooster zmniejsza zużycie energii poprzez przeciwdziałanie trzem formom wymiany ciepła. Hamuje przenikanie ciepła, odbija promieniowanie i nie przepuszcza konwekcji. Dzięki temu jest szczególnie skuteczny w obniżaniu rachunków za energię.     

Isobooster nie jest klejony, co oznacza to, że Isobooster doskonale nadaje się do recyklingu i nie musi trafiać do spalarni. Jako Isobooster wciąż dążymy do wykorzystania jak największej ilości materiałów pochodzących z recyklingu, aby zmniejszyć presję na nasze zasoby naturalne.

Korzyści płynące ze stosowania Isobooster

Materiał pochodzący z recyklingu: minimalne wykorzystanie nowych surowców oznacza znaczną redukcję zużycia “nowych” surowców.

Długowieczność: materiał zwraca się w ciągu kilku lat, a następnie przynosi zyski przez dziesięciolecia, zmniejszając zużycie energii.

Zmniejszona emisja CO2: dzięki surowcom pochodzącym z recyklingu i wpływowi na zużycie energii, zmniejsza emisję CO2 nie tylko podczas produkcji, ale także przez cały okres użytkowania.

Nasze zobowiązanie

W Isobooster jesteśmy bardzo świadomi naszego obowiązku przeciwdziałania zmianom klimatycznym w celu promowania zrównoważonej przyszłości dla wszystkich. Jako wiodący producent materiałów izolacyjnych zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywamy w ograniczaniu emisji dwutlenku węgla i ochronie zasobów naszej planety.

Nasze zaangażowanie zaczyna się od naszych materiałów termoizolacyjnych, które są wykonane w znacznej części z materiałów pochodzących z recyklingu. Wybierając nasze produkty, aktywnie uczestniczysz w globalnych wysiłkach na rzecz zmniejszenia ilości odpadów i zminimalizowania śladu węglowego konstrukcji i izolacji. Nasze zobowiązanie to 0% wpływu.

A co to oznacza w praktyce?:

Dołącz do naszego zobowiązania klimatycznego. Razem możemy budować bardziej ekologiczny, zrównoważony świat. Dziękujemy za wybranie Isobooster jako zrównoważonej izolacji. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer 722 333 444, aby uzyskać porady lub informacje. 

Co mówią nasi klienci?

"WULKAN" Tomasz Czuba i Syn S.C.
"WULKAN" Tomasz Czuba i Syn S.C.
Firma budowlana
Read More
“Firma nasza, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracach dekarskich, remontowych i ogólnobudowlanych, poleca izolacje Isobooster, jako znakomitą alternatywę dia tradycyjnych materiałów dociepleniowych. Isobooster to maty o rewelacyjnych parametrach cieplnych, a ich niewielka grubość pozwala wykorzystywać je w miejscach gdzie inne izolacje znacznie ograniczałyby przestrzeń użytkową pomieszczeń. Montaż jest łatwy i przyjemny. Dostawy realizowane przez firmę ANAR są terminowe, a obsługa profesjonalna i rzetelna.”
Marian Karbowski
Marian Karbowski
Zakład ogónobudowlany
Read More
"Zakład mój wykonuje wiele robót budowlanych tzn pod klucz. Wykonanie budynku pod klucz wiąże się z wykonaniem izolacji cieplnych poddasza ,ścian, stropów, (...) W poszukiwaniu podobnego materiału natrafiłem na maty o nazwie ISOBOOSTER. W pierwszej wersji zastosowałem ISOBOOSTER T1 jako dodatkową izolację do wełny mineralnej. Efekt był rzeczywiście zadowalający. W następnych budynkach zastosowałem już tylko 2 warstwy ISOBOOSTER T2( łącznie 8cm), jako samodzielną izolację bez wełny i rezultaty są znakomite. Zastanawia mnie , dlaczego projektanci nie poświęcają więcej czasu na wyszukaniu i projektowaniu izolacji z nowych materiałów a klepią wszystko jak leci nie oszczędzając energii i środowiska. Sposób wykonywania izolacji z ISOBOOSTER jest przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Podsumowując; z pewnym przekonaniem polecam ISOBOOSTER jako wykonawca i i użytkownik domu do stosowania przez projektantów i wykonawców. To jest to ... - polecam."
KLEPKA-BUD
KLEPKA-BUD
Firma budowlana
Read More
“Moja firma nie zajmuje się na co dzień zakładaniem izolacji a raczej pracami parkieciarskimi ale wiadomo klient nasz Pan. Zdarzyła się okazja wykańczania domu z bali drewnianego świerkowego o grubości 14cm. Trwały poszukiwania jaką izolacją zastosować na ściany od wnętrza budynku aby zachować niesamowity styl chaty Polskiej. Przeglądając Internet trafiłem na ISOBOOSTER i postanowiłem zaryzykować. Zmówiłem ISOBOOSTER T2 i wykonałem z niego pierwszą izolację najbliżej bali pozostawiając szczeliny wentylacyjne zgodnie z poradą eksperta. Już w zimie można było odczuć zdecydowaną poprawę warunków i klimatu panującego wewnątrz domu (brak przedmuchów między konstrukcją z bali - super atut oraz odbijanie ciepła z kominka od warstw ISOBOOSTER), teraz dom został ocieplony wełną i płytą co daje naprawdę rewelacyjne efekty i zadowolenie z ISOBOOSTER. Na pewno korzyści z zastosowania izolacji ISOBOOSTER zwrócą się w szybkim czasie. Prace przebiegały szybko i sprawnie mogę naprawdę polecić ten wyrób innym użytkownikom chcących ocieplić domy z bali lub technologii szkieletowej.”

Od czego zacząć?

Chcesz dowiedzieć się więcej lub rozpocząć korzystanie z naszej szybkiej i trwałej termoizolacji? Pobierz dane techniczne Isobooster tutaj i przeczytaj pełne dane dotyczące wpływu na środowisko tutaj.

W naszej sekcji pobierania znajdziesz również szczegółowe instrukcje instalacji i studia przypadków. Odkryj na przykład, w jaki sposób w parku wakacyjnym Ganuenta osiągnięto zmniejszenie zużycia gazu nawet o 48%. Pobierz studium przypadku 

Scroll to Top