Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

gevelisolatie buitenzijde

Izolacja ścian zewnętrznych

Duży krok w kierunku oszczędności energii i komfortu

Ocieplenie budynku od zewnątrz to często jedyny sposób na polepszenie izolacyjności ścian, jeśli nie chcemy tracić przestrzeni mieszkalnej. Dzięki Isobooster można zrobić taką przegrodę znacznie cieńszą niż przy użyciu termoizolacji starego typu. Ściana zewnętrzna stanowi największą powierzchnię każdego budynku, co oznacza, że traci dużo ciepła zimą. Co ważne , dobra izolacja ściany zewnętrznej zapewni również, że latem w domu nie jest zbyt ciepło . Tworzy blokadę przed promieniowaniem słonecznym. Tak więc izolacja za pomocą Isobooster jest skutecznym sposobem na oszczędność kosztów: zarówno podczas ogrzewania, jak i chłodzenia pomiesczeń.

Kiedy warto pomyśleć o izolacja ścian zewnętrznych.

Warto rozważyć ocieplenie ścian od zewnątrz jeśli chcesz odmienić wygląd swojego budynku. Pozwala to szybko i skutecznie “odmłodzić” stare budynki. Istnieją również nieruchomości, w których ściana zewnętrzna jest uszkodzona, co może również powodować problemy z wilgocią. We wszystkich tych przypadkach rozwiązaniem jest izolacja ścian zewnętrznych za pomocą Isobooster.

Jak stosować Isobooster jako izolację ścian zewnętrznych?

Na istniejącą fasadę montuje się drewnianą konstrukcję. Do niej przytwierdza się Isobooster. Nie jest potrzebna już szczelna folia budowlana, ponieważ Isobooster sam w sobie działa jak taka folia. Dzięki temu oszczędza się dodatkowy etap pracy. Następnie, na to montuje się kolejną konstrukcję, na której umieszcza się obudowę elewacji, z przestrzenią wentylacyjną. Wentylacja jest zawsze ważna i powinna być realizowana w kierunku pionowym.

 

Jeśli chciałbyś uzyskać poradę na temat zastosowania Isoboostera na fasadach zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub zadzwoń 722 333 444.

Scroll to Top