Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Izolacja stropów i podłóg drewnianych

Korzystaj z większego komfortu i szybkich oszczędności energii dzięki termoizolacji Isobooster pod podłogą.

vloerisolatie

Dlaczego Isobooster ?

Ocieplanie stropów drewnianych oraz podłóg na legarach matami Isobooster staje się coraz popularniejszą metodą izolacji termicznej w budownictwie. Maty te, ze względu na swoje unikatowe właściwości, oferują szereg korzyści w porównaniu do tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Jedną z głównych zalet mat Isobooster w tej sytuacji, jest ich niewielki przekrój, co daje możliwość znaczącej poprawy komfortu cieplnego przy ograniczonej przestrzeni do wykorzystania, jak często to bywa w przypadku podłóg czy sufitów na konstrukcji drewnianej. Niebagatelne znaczenie ma tutaj również niewielki ciężar Isoboostera, który tylko w nieznacznym stopniu obciąża konstrukcję stropu. Brak nasiąkania wilgocią w żaden sposób nie zwiększa ryzyka podwyższenia ciężaru ocieplenia podczas eksploatacji budynku. 

Główne zalety

Co mówią klienci?

Parafia św. App. Szymona i Judy Tadeusza
Parafia św. App. Szymona i Judy Tadeusza
Miejsce kultu religijnego
Read More
"Latem 2012 r. w ramach prac remontowych naszej plebanii, zastosowaliśmy materiał izolacyjny Isobooster do ocieplenia dachu. Mimo dość skomplikowanej konstrukcji samego dachu, prace udało się przeprowadzić dość sprawnie. Obecnie po okresie zimowym, można stwierdzić, że ocieplenie matami Isobooster sprawuje się bardzo dobrze. Widoczna jest znaczna poprawa jeśli chodzi o warunki cieplne panujące w pomieszczeniach. Technologia i produkt - godny polecenia."
EuroResidence Home Apartament
EuroResidence Home Apartament
Obiekt hotelowy
Read More
"Nasz obiekt EuroResidence Apartament Home mieści się w modernistycznej kamienicy usytuowanej w centrum Katowic. Jest to kameralny, nowocześnie wyposażony budynek, dysponujący apartamentami o wysokim standardzie. Ponieważ zależało nam na wysokim komforcie naszych gości, zarówno zimą jak i w upalne dni lata, w ramach remontu i modernizacji w roku 2012, dach budynku został zaizolowany matami termorefleksyjnymi marki ISOBOOSTER. Materiał sprawdza się znakomicie. Kolejny sezon eksploatacji, potwierdza bardzo dobre właściwości tej termoizolacji."
Restauracja Carska w Białowieży
Restauracja Carska w Białowieży
Restauracja
Read More
“Ze względu na charakter naszego obiektu, mieszczącego się w zabytkowym budynku dworca kolejowego, zbudowanego w 1903 roku dla cara Mikołaja II, postanowiliśmy zaproponować naszym gościom również możliwość przenocowania w dwuosobowych apartamentach, urządzonych w wagonach - salonkach. Założenie było takie, aby apartamenty te pełniły swoją funkcję, zarówno latem jak i zimą. Tak więc dużym wyzwaniem okazało się zapewnienie wewnątrz wagonów komfortowych warunków, bez utraty cennego miejsca i atrakcyjnego charakteru pomieszczeń. Potrzebowaliśmy materiału izolacyjnego o niewielkim przekroju i jak najlepszych parametrach. Wybór padł na maty ISOBOOSTER . Izolację zastosowano w wersji najcieńszej tj. 24-omilimetrowej. Maty montowano na sufitach. Docieplenia doskonale spełniły swoje zadanie i mimo tak cienkiej warstwy, bardzo dobrze zatrzymują ciepło zimą, a latem zapewniają wewnątrz przyjemny chłód..”

Powiązane artykuły

Produkty do izolacji

Wkrótce uruchomimy sklep online
No data was found
Scroll to Top