Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Izolacja dachu

Dach spadzisty, płaski, kryty blachą, dachówką czy strzechą? Isobooster może zaizolować każdy z nich.

dakisolatie

Jak działa izolacja dachowa Isobooster?

Ciepłe powietrze unosi się. Jeśli dach nie jest zaizolowany, ciepło po prostu przez niego ucieka.

Dlatego izolacja zawsze zaczyna się od dachu. Isobooster działa w obie strony: zatrzymuje ciepło w środku, ale także zapobiega jego wydostawaniu się na zewnątrz! Zimą chcemy mieć komfortowo i ciepło w środku, a latem nie chcemy, aby poddasze zamieniło się w saunę. Zwłaszcza jeśli jest to pokój hobby lub sypialnia.

Isobooster działa na zasadzie odbicia.

Zimą Isobooster odbija ciepło z powrotem do domu. Sprawia to, że wewnątrz panuje przyjemna atmosfera, a jednocześnie zmniejsza koszty ogrzewania.
Latem słońce świeci bezpośrednio na dach przez cały dzień. Najbardziej cierpi na tym przestrzeń pod dachem. Isobooster również odbija ciepło słoneczne, ale z powrotem na zewnątrz. Rezultat: przyjemnie chłodne pomieszczenia.

Właśnie dlatego warto wybrać izolację dachową isobooster

Często zadawane pytania dotyczące izolacji dachu

Izolacja dachu to skuteczny sposób na uczynienie domu bardziej zrównoważonym. Izolacja od zewnątrz (ciepły dach) jest najczęściej wykonywana podczas wymiany pokrycia, a izolacja dachu od wewnątrz (zimny dach) gdy remontujemy lub adoptujemy poddasze użytkowe. 

Izolacja dachu jest jednym z najbardziej opłacalnych projektów termoizolacyjnych, jakie można wykonać. Większość ciepła w domu znika zimą właśnie przez dach. Ponieważ Isobooster odbija ciepło, zimą zatrzymuje ciepło wewnątrz a chłód na zewnątrz, a latem zapewnia odbijanie ciepła na zewnątrz. Dzięki temu poddasze jest znacznie chłodniejsze.

To, jaka izolacja dachu będzie dla Ciebie najlepsza, zależy oczywiście od Twojej sytuacji i potrzeb. Isobooster ma tę ważną zaletę, że nie tylko utrzymuje ciepło w domu zimą, ale także chłodzi latem. Ponadto jest to trwały i niezwykle skuteczny materiał. 

Oszacowanie kosztów izolacji dachu zależy od wielu czynników, w tym rodzaju dachu, jego stanu, aktualnej konstrukcji i stopnia elewacji. Przeczytaj więcej o kosztach.

Warto sprawdzić jakie są aktualne programy dopłat rządowych dające możliwość dofinansowania inwestycji w poprawę energooszczędności naszych mieszkań. Tutaj postaramy się umieszczać najbardziej aktualne informacje.

Zastosowania izolacji dachowej

Izolacja dachu ciepłego

Izolacja dachu od zewnątrz – jak to działa?

Więcej…

Poddasze

Nasz cel to przytulne poddasze

Więcej…

Dach płaski

Zmień swoją przybudówkę, garaż lub szopę w miłą przestrzeń

Więcej…

Co na to klienci?

Parafia św. App. Szymona i Judy Tadeusza
Parafia św. App. Szymona i Judy Tadeusza
Miejsce kultu religijnego
Read More
"Latem 2012 r. w ramach prac remontowych naszej plebanii, zastosowaliśmy materiał izolacyjny Isobooster do ocieplenia dachu. Mimo dość skomplikowanej konstrukcji samego dachu, prace udało się przeprowadzić dość sprawnie. Obecnie po okresie zimowym, można stwierdzić, że ocieplenie matami Isobooster sprawuje się bardzo dobrze. Widoczna jest znaczna poprawa jeśli chodzi o warunki cieplne panujące w pomieszczeniach. Technologia i produkt - godny polecenia."
EuroResidence Home Apartament
EuroResidence Home Apartament
Obiekt hotelowy
Read More
"Nasz obiekt EuroResidence Apartament Home mieści się w modernistycznej kamienicy usytuowanej w centrum Katowic. Jest to kameralny, nowocześnie wyposażony budynek, dysponujący apartamentami o wysokim standardzie. Ponieważ zależało nam na wysokim komforcie naszych gości, zarówno zimą jak i w upalne dni lata, w ramach remontu i modernizacji w roku 2012, dach budynku został zaizolowany matami termorefleksyjnymi marki ISOBOOSTER. Materiał sprawdza się znakomicie. Kolejny sezon eksploatacji, potwierdza bardzo dobre właściwości tej termoizolacji."
Restauracja Carska w Białowieży
Restauracja Carska w Białowieży
Restauracja
Read More
“Ze względu na charakter naszego obiektu, mieszczącego się w zabytkowym budynku dworca kolejowego, zbudowanego w 1903 roku dla cara Mikołaja II, postanowiliśmy zaproponować naszym gościom również możliwość przenocowania w dwuosobowych apartamentach, urządzonych w wagonach - salonkach. Założenie było takie, aby apartamenty te pełniły swoją funkcję, zarówno latem jak i zimą. Tak więc dużym wyzwaniem okazało się zapewnienie wewnątrz wagonów komfortowych warunków, bez utraty cennego miejsca i atrakcyjnego charakteru pomieszczeń. Potrzebowaliśmy materiału izolacyjnego o niewielkim przekroju i jak najlepszych parametrach. Wybór padł na maty ISOBOOSTER . Izolację zastosowano w wersji najcieńszej tj. 24-omilimetrowej. Maty montowano na sufitach. Docieplenia doskonale spełniły swoje zadanie i mimo tak cienkiej warstwy, bardzo dobrze zatrzymują ciepło zimą, a latem zapewniają wewnątrz przyjemny chłód..”

Powiązane artykuły

Nasze produkty

Scroll to Top