Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Uwaga na nieoryginalny materiał przypominający maty isobooster

Zwracamy Państwa uwagę na fakt, iż na rynku materiałów budowlanych pojawiły się produkty podobne do oryginalnych mat termorefleksyjnych ISOBOOSTER.

Aby wykluczyć takie niebezpieczeństwo, radzimy zażądać od sprzedawcy raportów z badań starzeniowych, wykonanych w certyfikowanych instytutach badawczych. Nie mogą to być badania starzeniowe wykonane pod kątem zawilgocenia mat, gdyż nie odzwierciedlają tego co faktycznie stanie się z materiałem po np. 70 latach pracy. Prawidłowe badania polegają na symulowaniu przyspieszonego procesu starzenia jaki jest przewidziany dla materiałów PE.

Badania wykonane wg normy PN-85/C-89080 nie są tu w żaden sposób miarodajne, gdyż norma ta określa tylko czy dane tworzywo jest źródłem pożywienia dla grzybów, lub czy badane tworzywo sztuczne ulega działaniu grzybów pleśniowych w obecności dodatkowych źródeł pożywienia.

Folie o strukturze bąbelkowej, stanowiące element oryginalnych mat ISOBOOSTER, produkowane są pod ścisłą kontrolą i zawierają specjalnie dobrane dodatki antystarzeniowe, radykalnie wydłużające żywotność materiału. Potwierdzeniem na to są raporty z badań starzeniowych, wykonanych na potrzeby naszych izolacji, które określiły żywotność folii użytych w izolacji ISOBOOSTER® na 70 lat.

Oryginalne maty, produkowane na licencji ISOBOOSTER, można nabyć we wskazanych przez nas punktach. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top