Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Nowy budynek

Izoluj mądrzej i z łatwością spełniaj nowe wymagania dotyczące charakterystyki energetycznej dla nowych budynków.

nieuwbouw project Amstelveen Apartments

Zastosowania

Nowe budynki muszą spełniać wymagania dotyczące wydajności energetycznej. Dotyczy to zarówno nowych konstrukcji, jak i rozbudowy. Oznacza to, że wszystkie nowe konstrukcje muszą być niemal neutralne energetycznie. Isobooster oferuje doskonałe produkty, które spełniają wszystkie te warunki. 

Korzyści

Badanie praktyczne

Jak w praktyce sprawdza się wartość izolacyjną materiałów budowlanych? W parku wakacyjnym Zeeland Ganuenta przeprowadzono szeroko zakrojone testy z zastosowaniem Isobooster na elewacji i dachu. Po przeprowadzeniu kilku pomiarów w ciągu wieloletniego okresu pomiarowego stwierdzono zmniejszenie zużycia gazu nawet o 48% i roczne oszczędności w wysokości prawie 700 euro.  Zobacz studium przypadku.

Nowe przepisy

Unia Europejska określiła w porozumieniu klimatycznym i europejskiej dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, że po 31 grudnia 2020 r. wszystkie nowe budynki muszą być niemal neutralne energetycznie. Polska jest na etapie wdrażania tych przepisów, co będzie skutkowało, wprowadzaniem nowego systemu obliczeniowego zgodnego z tym postanowieniem. Wszystkie materiały izolacyjne będą musiały być z nim zgodne, a firmy wykonawcze będą musiały dopilnować przestrzegania nowych wytycznych.

 

Co ważne, wszystkie istniejące domy muszą zostać przekształcone w dobrze izolowane mieszkania i budynki, które będą ogrzewane w sposób zrównoważony i czysty. To spore wyzwanie.

Nieuwbouw project Open Veste Purmerend

Nowy projekt budowlany Open Veste w Purmerend, Holandia

Projektowanie

Chcesz rozpocząć nowy projekt budowlany z Isobooster? Jeśli tak, skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady.

Co mówią klienci?

EuroResidence Home Apartament
EuroResidence Home Apartament
Obiekt hotelowy
Read More
"Nasz obiekt EuroResidence Apartament Home mieści się w modernistycznej kamienicy usytuowanej w centrum Katowic. Jest to kameralny, nowocześnie wyposażony budynek, dysponujący apartamentami o wysokim standardzie. Ponieważ zależało nam na wysokim komforcie naszych gości, zarówno zimą jak i w upalne dni lata, w ramach remontu i modernizacji w roku 2012, dach budynku został zaizolowany matami termorefleksyjnymi marki ISOBOOSTER. Materiał sprawdza się znakomicie. Kolejny sezon eksploatacji, potwierdza bardzo dobre właściwości tej termoizolacji."
Restauracja Carska w Białowieży
Restauracja Carska w Białowieży
Restauracja
Read More
“Ze względu na charakter naszego obiektu, mieszczącego się w zabytkowym budynku dworca kolejowego, zbudowanego w 1903 roku dla cara Mikołaja II, postanowiliśmy zaproponować naszym gościom również możliwość przenocowania w dwuosobowych apartamentach, urządzonych w wagonach - salonkach. Założenie było takie, aby apartamenty te pełniły swoją funkcję, zarówno latem jak i zimą. Tak więc dużym wyzwaniem okazało się zapewnienie wewnątrz wagonów komfortowych warunków, bez utraty cennego miejsca i atrakcyjnego charakteru pomieszczeń. Potrzebowaliśmy materiału izolacyjnego o niewielkim przekroju i jak najlepszych parametrach. Wybór padł na maty ISOBOOSTER . Izolację zastosowano w wersji najcieńszej tj. 24-omilimetrowej. Maty montowano na sufitach. Docieplenia doskonale spełniły swoje zadanie i mimo tak cienkiej warstwy, bardzo dobrze zatrzymują ciepło zimą, a latem zapewniają wewnątrz przyjemny chłód..”
NZOZ "LEK-DENT"
NZOZ "LEK-DENT"
Placówka medyczna
Read More
"Informujemy, iż w wyniku prac remontowo-modernizacyjnych, przeprowadzonych w roku 2010 w budynku naszej przychodni w Chełmie przy ulicy Wołyńskiej 32, dociepliliśmy całą połać dachu, znajdującą się nad pomieszczeniami użytkowymi za pomocą mat refleksyjnych ISOBOOSTER. (...) Prace montażowe przebiegły szybko i bez utrudnień. Już teraz możemy stwierdzić, że docieplenie matami, oferowanymi przez firmę Anar było trafną decyzją inwestycyjną. Mimo tegorocznej, ostrej zimy i mrozów sięgających -20 st. C, bardzo wyraźnie podniósł się komfort cieplny w pomieszczeniach naszej przychodni. A to co w sposób wymierny opisuje korzyści wynikające z zastosowania termoizolacji ISOBOOSTER, to fakt, iż koszty związane z ogrzewaniem budynku spadły o połowę.

(...) Planujemy dalsze prace remontowe i termomodernizacyjne naszych przychodni, w których również zamierzamy wykorzystać maty refleksyjne marki ISOBOOSTER."

Powiązane artykuły

Scroll to Top