Oszczędzaj na kosztach ogrzewania z ISOBOOSTER

Termomodernizacja

Isobooster jest używany od lat w projektach termomodernizacyjnych. Dzięki temu mamy bogate doświadczenie w (technicznych) pytaniach od wykonawców, firm konserwacyjnych, spółdzielni mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości. Nasza obsługa w przygotowaniu, wiedza techniczna i wykonanie wyróżnia się na tle innych.

Case-amerongen

Isobooster stał się obecnie pierwszym wyborem wśród wykonawców i spółdzielni mieszkaniowych. Nasze ocieplenie może być używane przy każdej renowacji i nadaje się do całej powłoki termicznej. Efektywny, banalnie prosty, cienki i trwały (80% materiału z recyklingu)! To sprawia, że wszyscy nasi klienci są zadowoleni.

Zalety Isobooster dla profesjonalisty

Czystość i bezpieczeństwo

Szybkość montażu

Łatwość aplikacji

Elastyczność

Wysoka wydajność

Isobooster blokuje wszystkie formy transportu ciepła, w tym promieniowanie cieplne. Dlatego ma wyższą wydajność niż porównywalne produkty.

Mały przekrój

Ponieważ Isobooster jest tak cienki, termomodernizacja ma znacznie mniejszy wpływ na pomniejszenie powierzchni użytkowej. To również sprawia, że inwestor jest zadowolony.

Co mówią klienci

VENT AUTO
VENT AUTO
Serwis samochodowy
Read More
“Zakupiony materiał izolacyjny Isobooster sprawdza się bardzo dobrze. Pomieszczenie jest ciepłe zimą i chłodne latem. Montaż był bezproblemowy i wszystko odbylo się sprawnie. Po dokonaniu prac termomodernizacyjnych daje się zauważyć znaczną poprawę komfortu w pomieszczeniu. Materiał godny polecenia.”
TRUCK AIR SERVICE
TRUCK AIR SERVICE
Serwis samochodowy
Read More
“Zdecydowaliśmy się na ocieplenie naszego poddasza matami Isobooster. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Porównując wydatki na ogrzewanie stwierdzamy, że takie docieplenie bardzo szybko nam się zwróci. Polecamy to nowoczesne rozwiązanie.”
MBJ GROUP
MBJ GROUP
Placówka opieki
Read More
"Zakupiony w firmie Anar materiał izolacyjny isobooster został wykorzystany podczas termomodernizacji jednego z naszych obiektów. Sprawdza się bardzo dobrze. Pomieszczenie jest ciepłe zimą i chłodne latem. W naszym budynku po zastosowaniu materiał Isobooster, radykalnie poprawiły się warunki komfortu. Materiał godny polecenia i bez wad. Zakup tej izolacji okazał się dobrym wyborem."

Isobooster jest członkiem Krajowej Platformy Renowacyjnej

NRP logo
Scroll to Top